my.ablo-net.com

pomoc

centrum wsparcia

O firmie

„ablo-net” to ponad dziewięć lat doświadczeń i specjalizacji w zakresie rozwiązań wspierających procesy drukowania, kopiowania, skanowania i przetwarzania obrazu. Wysoka specjalizacja ukierunkowana na zarządzanie infrastrukturą druku zapewnia naszym Klientom optymalne wykorzystanie sprzętu drukującego oraz integracje rozwiązań zarządzających drukiem z infrastrukturą IT Klienta w celu osiągania wytyczonego celu biznesowego.
Nasze rozwiązania w zakresie drukowania wspierają użytkowników począwszy od pracy biurowej a skończywszy na skomplikowanych procesach przetwarzania wydruków na liniach produkcyjnych w wielkich fabrykach i przedsiębiorstwach.
Nasze systemy skanowania i przetwarzania obrazu wpierają użytkowników w codziennym skanowaniu i archiwizacji dokumentów aż po realizacje skomplikowanych procesów przetwarzania dokumentów w największych bankach i instytucjach finansowych.
Doświadczenie i wiedza ablo-net jest przede wszystkim sumą wiedzy, doświadczeń i potencjału naszych konsultantów, którzy w swojej bogatej karierze zawodowej realizowali szereg złożonych, unikalnych przedsięwzięć dla wiodących polskich firm.
Zespół „ablo-net” łączy wysokie kompetencje z wieloletnim doświadczeniem, dostarczając w ten sposób usługi najwyższej jakości.

Copyright © 2011-2012 ablo-net.com. Wszystkie prawa zastrzeżone ablo-net