my.ablo-net.com

pomoc

centrum wsparcia

SPrint Capture - Fleet Meter

Kompletna analiza wykorzystania drukarek i materiałów eksploatacyjnych

 

Możesz dokładnie zmierzyć i zafakturować każdą minutę połączenia telefonicznego za kilkadziesiąt groszy za minutę – dla kilku minut kolorowego drukowania z prędkością 40 stron na minutę przy koszcie kilkunastu groszy za stronę …

… nie masz pojęcia gdzie właśnie zniknęło kilkadziesiąt złotych z Twojego budżetu !Wykorzystaj SPC-FM jako twoje centrum analiz i zliczania wydrukówSPC-FM

SPC-FM daje Ci kompletne narzędzie, abyś mógł w pełni monitorować wykorzystanie drukarek i mfp w Twojej firmie.

SPC-FM monitoruje i zlicza wszystkie wydruki i kopie na drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych podłączonych do sieci.

Zliczanie wydruków i kopii odbywa się na drukarce lub MPF, dzięki czemu masz pewność, że wydruki i kopie są prawidłowo monitorowane.

 

Nie musisz mieć serwera wydruków aby włączyć zliczanie wydruków

Oprogramowanie SPrint Capture Fleet Meter nie wymaga instalacji serwera wydruków, dzięki czemu nie musisz nadmiernie rozbudowywać Swojej infratruktury IT. Zliczanie wydruków i kopii odbywa się na drukarce lub MPF.

 

Tonery pod kontrolą!

Nie wiesz kiedy i jaki zamówić toner do drukarki - nieszkodzi SPC-FM poinformuje Cię mailem w optymalnym momencie.

Centralna baza urządzeń i materiałów ekspoatacyjnych umożliwi Ci precyzyjne zamawaianie ich oraz dostarczanie do właściwych urządzeń na czas.

Statystyki wykorzystania materiałów ekspoatacyjnych dostarczą Ci pełnej analizy kosztowej na przestrzeni czasu. Miej koszty drukowania pod kontrolą.

 

SPC-FM

Copyright © 2011-2012 ablo-net.com. Wszystkie prawa zastrzeżone ablo-net