Printix 2.0: Zmodernizowane drukowanie w chmurze i zarządzanie dokumentami

Kompletna infrastruktura drukowania oparta na chmurze, zawierająca wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia bezpiecznego, łatwego w obsłudze środowiska drukowania i zarządzania dokumentami.

PRZEGLĄD

Modernizacja infrastruktury drukowania, przechwytywania
i przepływu pracy

Printix 2.0 umożliwia zaspokojenie potrzeb związanych z drukowaniem i zarządzaniem dokumentami w chmurze w ramach nowoczesnych rozwiązań w miejscu pracy.

W świecie, w którym priorytetem jest chmura i urządzenia mobilne, Kofax skupia się na upraszczaniu automatyzacji infrastruktury IT oraz spełnianiu wymagań klientów w zakresie platform mobilnych i internetowych. Printix może pomóc Ci w łatwym wdrożeniu, automatyzacji i utrzymaniu drukowania i przechwytywania w ramach transformacji cyfrowej, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Printix Capture i workflow

Na wybranych urządzeniach wielofunkcyjnych (MFP) z Printix Go możesz włączyć i używać Printix Capture do dostarczania zeskanowanych dokumentów do wybranego miejsca docelowego przepływu pracy. Alternatywnie możesz używać aplikacji Printix na telefonie, aby przechwytywać i dostarczać obrazy i pliki PDF do wybranego miejsca docelowego przepływu pracy.

Printix Capture wspiera obecnie urządzenia HP, Konica Minolta i Ricoh.

CECHY PRODUKTU
ULEPSZENIA

Printix Go Secure Print

Nowy Printix Go

Print 2.0 wprowadza obsługę Printix Go dla drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych HP Workpath i Kyocera.

Printix Go integruje się z panelem sterowania drukarki z ekranem dotykowym, oferując bezpieczne zwalnianie druku, uwierzytelnianie na podstawie karty, kontrolę kopiowania i nie tylko.

KORZYŚCI

Bezpieczne drukowanie

Użyj Printix Go, aby bezpiecznie zwalniać zadania drukowania za pomocą karty lub kodu identyfikacyjnego na dowolnej drukarce w środowisku drukowania.

✔ Kontroluj dostęp do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.
✔ Zapewnij poufność dokumentów.
✔ Zmniejsz ilość odpadów papieru i tonera.
✔ Zwiększ produktywność. Idź do dowolnej drukarki, aby pobrać swoje dokumenty.

Printix Go jest teraz dostępny dla urządzeń marki Epson, HP, HP Workpath, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, Ricoh i Xerox.

PRINTIX - ZARZĄDZANIE DRUKOWANIEM W CHMURZE

Zacznij korzystać z Printix

Bezpłatny okres próbny · Pełny zestaw funkcji