Bezpieczne zarządzanie drukowaniem w chmurze SaaS

Bezserwerowa, prosta usługa w chmurze, która oszczędza czas i pieniądze

PRZEGLĄD

Nowoczesne drukowanie
w chmurze

Printix to SaaS do zarządzania drukowaniem w chmurze, który uwalnia korzyści płynące z nowoczesnego drukowania w miejscu pracy. Pomaga firmom każdej wielkości wyeliminować konieczność instalowania tradycyjnego lokalnego oprogramowania do zarządzania drukowaniem wraz z powiązanymi serwerami druku.

KORZYŚCI

Dlaczego klienci wybierają Printix

Prawdziwe rozwiązanie w chmurze

Bezpieczne zarządzane usługi drukowania z platformy w chmurze, w przeciwieństwie do wielu innych dostawców, którzy oferują tylko hybrydowe rozwiązanie do drukowania w chmurze, wymagające dodatkowych usług i/lub znacznej zależności od infrastruktury lokalnej.

Niższe koszty dzięki uproszczonej infrastrukturze

Zastąp serwery wydruku ze swojej sieci infrastrukturą druku zarządzaną w chmurze. To znacznie obniży koszty infrastruktury lokalnej, usług, wsparcia i opłat za utrzymanie.

Poprawa produktywności

Automatyczne wykrywanie sieci druku z inteligentnym wyborem sterownika druku i automatyczną instalacją kolejki wydruku według lokalizacji, grupy lub samoobsługi w celu zwiększenia wydajności. Wygodny, elastyczny dostęp do drukowania z dowolnego urządzenia na dowolnej drukarce.

Szybki czas do osiągnięcia korzyści

Model SaaS zapewnia szybkie udostępnianie i wdrażanie klientów bez złożoności instalacji i konfiguracji. Zawsze korzystaj z najnowszego oprogramowania, którego nowe wersje są aktualizowane automatycznie.

Uproszczona, scentralizowana administracja

Wdrażaj drukarki z automatycznymi aktualizacjami z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Zawsze korzystaj z najnowszego oprogramowania, automatycznie aktualizuj klientów oraz sterowniki z centralnej lokalizacji zarządzania.

Nowoczesne drukowanie w chmurze

Drukuj w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia na dowolnej drukarce. Wspierane systemy, to Windows, Mac, Chromebook, iOS i Android.

CECHY PRODUKTU

Jak Printix może Ci pomóc

INTEGRACJE

Bezproblemowa integracja z Microsoft Azure AD i Google Workspace

Integracja Microsoft

  • Logowanie jednokrotne w Microsoft
  • Wdrożenie za pomocą Endpoint Manager
  • Grupy usługi Azure AD
  • Azure Blob Storage
  • Microsoft Power BI

Integracja Google

  • Logowanie jednokrotne w Google
  • Wdrożenie z pliku MSI
  • Grupy Google
  • Google Cloud Storage
  • Printix na Chromebook

Zacznij korzystać z Printix

Bezpłatny okres próbny · Pełny zestaw funkcji