Jedyne w pełni zintegrowane rozwiązanie do transformacji obiegu dokumentów

ControlSuite przekształca przechwytywanie dokumentów, zarządzanie drukowaniem i przepływy pracy mobilnej, zwiększając wartość inwestycji w infrastrukturę

PRZEGLĄD

Wyjdź poza zarządzanie drukowaniem

Kofax ControlSuite™ to platforma startowa dla inicjatyw związanych z cyfrową transformacją. Wzbogacając urządzenia wielofunkcyjne o funkcje inteligentnej automatyzacji łączące się z systemami biznesowymi, ControlSuite zapewnia zwiększoną wydajność i produktywność przy jednoczesnej maksymalizacji bezpieczeństwa dokumentów. Przechwytywanie, drukowanie i mobilne przepływy pracy są udoskonalone dzięki interaktywnemu pulpitowi do analizy predykcyjnej i zapewniają ujednoliconą obsługę w środowisku obejmującym wiele flot, obsługując jednocześnie nowoczesne usługi w chmurze.

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać Kofax ControlSuite

Maksymalizuj bezpieczeństwo

Zapewnij bezpieczeństwo dokumentów za pomocą świadomych treści procesów. Zapewnij ślad audytowy z kontrolą pochodzenia produktu.

Zapewnij zgodność

Stosuj spójne reguły biznesowe i zasady ochrony danych, takie jak automatyczna redakcja, znak wodny i drukowanie oparte na regułach.

Przyspiesz pracę i zwiększ produktywność

Zwiększ produktywność i wydajność dzięki automatyzacji przepływu pracy związanej z przechwytywaniem dokumentów. Wzbogać jakość informacji, zwiększ dokładność i ogranicz liczbę zadań ręcznych podatnych na błędy.

Połącz przepływy pracy z aplikacjami w chmurze

Wykorzystaj wyższy poziom bezpieczeństwa i popraw wydajność, gdy przepływy pracy przechwytywania są zintegrowane z rozwiązaniami opartymi na chmurze.

Zachwyć swoich użytkowników

Pojedynczy ujednolicony interfejs do przechwytywania, drukowania i mobilnych przepływów pracy zapewnia lepszą obsługę na wszystkich urządzeniach.

Kontroluj dane i redukuj koszty

Analityka i wizualizacja przekształcają dane w praktyczne spostrzeżenia, co pozwala usprawnić procesy i obniżyć koszty.

Zadbaj o elastyczność, łączność i produktywność pracowników

Zapewnij moc mobilnych przepływów pracy rozproszonym pracownikom dzięki mobilnemu przechwytywaniu, bezpiecznemu drukowaniu i publikowaniu mobilnemu, uwierzytelnianiu, podpisom cyfrowym i eliminowaniu formularzy papierowych.

Skaluj od SMB do enterprise

Zarządzaj dokumentami, zabezpieczaj je i zarządzaj nimi za pomocą rozwiązania do drukowania, urządzeń mobilnych, przechwytywania i przepływu pracy klasy korporacyjnej, niezależnie od wielkości firmy.

CECHY PRODUKTU

Jak ControlSuite może Ci pomóc

CHMURA

Połączenie ControlSuite z chmurą

Natywna integracja Azure Active Directory

Popraw łatwość wdrożenia i adaptacji oraz stosuj najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa, korzystając ze sprawdzonych technologii, takich jak uwierzytelnianie wieloskładnikowe w celu uzyskania bardziej płynnego, spójnego i bezpiecznego środowiska.

Połączenie Azure SQL

Wykorzystaj wbudowane korzyści, takie jak automatyczne skalowanie, wysoka dostępność i dostrajanie wydajności, aby zwiększyć produktywność i wydajność, a wszystko to przy niższym całkowitym koszcie posiadania w porównaniu z tradycyjnym serwerem SQL.

Printix to natywna usługa zarządzania drukowaniem w chmurze, która zapewnia klientom łatwą ścieżkę migracji do środowiska hybrydowego lub pełnego środowiska chmurowego. Wykorzystaj Printix w połączeniu z ControlSuite, aby uzyskać zaawansowane korzyści z reguł drukowania opartych na treści, automatycznej klasyfikacji dokumentów i kierowania do wielu miejsc docelowych dokumentów elektronicznych w chmurze lub na miejscu.

Mobilność w chmurze i połączone przepływy pracy

Umożliwiaj wirtualne udostępnianie dokumentów i współpracę dzięki integracjom z protokołami uwierzytelniania firmy Microsoft dla Office 365 oraz systemami zarządzania wiedzą opartymi na chmurze, takimi jak SharePoint 2019 i iManage Work 10 Cloud.

Usługa drukowania w chmurze z Microsoft

Integracja API z Microsoft Universal Print zapewnia organizacjom łatwe przejście do zarządzania drukowaniem w chmurze. Ta nowoczesna infrastruktura drukowania przekształca procesy drukowania i przechwytywania w całej organizacji, zwiększając elastyczność, wydajność i bezpieczeństwo.

Wsparcie dla Chrome OS

Zoptymalizowany pod kątem systemu operacyjnego Chrome, ControlSuite jest partnerem rekomendowanym przez Google Chrome Enterprise i spełnia najwyższe standardy wydajności, wspierając klientów biznesowych w upraszczaniu drukowania w chmurze.